Sonderangebot

Prestige Club

Program lojalnościowy „Prestige Club” dedykowany jest dla gości indywidualnych, korzystających z usług hoteli należących do programu marketingowego Polish Prestige Hotels & Resorts.

Aby przyłączyć się do grona Uczestników Prestige Club, należy w którymkolwiek z naszych hoteli wypełnić deklarację uczestnictwa i złożyć ją w recepcji hotelu.

Wydanie karty uczestnika Programu następuje bezpośrednio w recepcji danego hotelu Grupy bądź poprzez wysłanie pocztą, na wskazany przez Gościa adres.

Rejestracja Gościa w Programie następuje bezpośrednio po wydaniu karty lub w krótkim czasie po jej wydaniu.

Karta „Prestige Club” może być wykorzystywana jedynie przez właściciela karty. Karta zawiera kod kreskowy stanowiący odpowiednik numeru identyfikacyjnego uczestnika Programu oraz ten sam numer w wersji numerycznej.

Uczestnik Programu może logować się do systemu rezerwacyjnego Grupy i dokonywać rezerwacji przez stronę www.hotelePPH.pl po cenach specjalnych, dostępnych jedynie dla uczestników Programu („fixed price”) dzięki przyznanemu mu numerowi identyfikującymi członkostwo w Programie umożliwiającemu skorzystanie z powyższych cen.

Punkty za pobyt uczestnika Programu w hotelu z Grupy PPH&R naliczane są bezpośrednio w recepcji danego hotelu po zrealizowanym pobycie (przy wymeldowaniu uczestnika Programu z Hotelu) – system automatycznie dolicza punkty do konta indywidualnego uczestnika Programu.

Punkty przyznawane są od obrotu za usługi noclegowe, z których skorzystał uczestnik programu w danym Hotelu.
Za każde, wydane w Hotelu, pełne 100 zł uczestnik otrzymuje 1 punkt.

Uczestnik może zajrzeć na swoje konto na stronie www.hotelePPH.pl w zakładce Prestige Club.

Organizatorem programu lojalnościowego jest Fundacja „Polish Prestige Hotels”.


Diese Webseite verwendet Cookies

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookies Politik gemäß den Einstellungen Ihres Browsers. Mehr in der Datenschutzerklärung

OK, schließen