ALL INCLUSIVE

Uwaga ! Poniższa Informacja dotyczy wszystkich rezerwacji z wyjątkiem rezerwacji pobytu w pokojach typu Twin Economy, Double Economy oraz Apartamentów zlokalizowanych na zewnątrz hotelu, w których cenę nie są wliczone żadne dodatki w postaci wyżywienia i napojów. Rozszerzenie ceny za wymienione pokoje do jakiejkolwiek opcji związanej z wyżywieniem wymaga wybrania odpowiedniego dodatku w procesie rezerwacji.

W cenie pokoju oprócz urozmaiconego  śniadania w formie bufetu , z szeroką ofertą przygotowywanych na poczekaniu  dań gorących, w tym naszego creme de la cereme - jajka po benedyktyńsku czy znakomitych naleśników francuskich,  w każdym dniu pobytu  oferujemy naszym Gościom wykwintny francuski  3 daniowy obiad oraz śródziemnomorską kolację.  Każdego dnia inne , zróżnicowane ciekawe menu . Warunkiem skorzystania z tej oferty jest zarezerwowanie pobytu  przez niniejszą stronę www lub też drogą telefoniczną czy mailową . Oferta nie może być zrealizowana dla grup zorganizowanych prywatnych czy firmowych liczących powyżej 5 osób.. .  

 

REGULAMIN SZCZEGÓŁOWY, MENU ORAZ ZASADY REALIZACJI PROGRAMU ALL INCLUSIVE W CENIE  POKOJU.

 

15.00 – 17.00

 

Trzydaniowy obiad francuski – każdego dnia inny zestaw potraw przy czym dwa drugie dania do wyboru. Obiad serwowany do stolika przez kelnerów po dokonaniu wyboru przez Gościa .

 

Napoje bezalkoholowe bez ograniczeń – kawa lub herbata, soki cytrusowe, napoje gazowane i woda mineralna – bez ograniczeń,  oraz piwo , wino białe lub czerwone  podawane w litrowych karafkach, również bez ograniczeń.
 
20.00 – 22.00

Trzydaniowa kolacja śródziemnomorska – każdego dnia inny zestaw potraw przy czym dwa drugie dania do wyboru. Kolacja serwowana do stolika przez kelnerów po dokonaniu wyboru przez Gościa .

 

Napoje bezalkoholowe bez ograniczeń – kawa lub herbata, soki cytrusowe, napoje gazowane i woda mineralna – bez ograniczeń,  oraz piwo , wino białe lub czerwone  podawane w litrowych karafkach, również bez ograniczeń.

 

Regulamin szczegółowy serwowania alkoholu:

 

 

Gość zamawia napoje bezpośrednio przy barze i otrzymuje je zawsze po jednej porcji w czasie każdej wizyty w barze z wykorzystaniem pełnego wymienionego w powyższym menu dopuszczalnego w tej opcji asortymentu. Wino i piwo podajemy wyjątkowo na życzenie w karafkach, piwo w szklankach do piwa. Alkohole mocne w opcji All Inclusive + podajemy  w porcjach do 50 ml alkoholu plus ewentualny napój jeżeli Gość życzy sobie alkohol w postaci drinka. Alkohole podawane są wyłącznie w godzinach wymienionych jako godziny podawania obiadu czy kolacji . Podawanie alkoholi w opcji All Inclusive + zaczyna się o 15.00 a kończy o 22.00 . Po tej godzinie otrzymanie alkoholu nie jest możliwe. Do śniadania w porze ich wydawania czyli od 7.00 – 10.00 można również zamówić wino lub piwo .

 

Nasz extra dodatek do oferty All Inclusive !

Opcja All Inclusive Plus - dopłata 75 zł od osoby

 

Napoje bezalkoholowe bez ograniczeń – kawa lub herbata, soki cytrusowe, napoje gazowane i woda mineralna – bez ograniczeń,  oraz piwo , wino białe lub czerwone  podawane w litrowych karafkach, również bez ograniczeń tak ja w opcji standardowej. W ramach tego extra dodatku jest podawana ponadto :  Wódka Czysta, Żubrówka, Gin, Whisky, Rum , również bez ograniczeń. Podajemy dwa rodzaje whisky do wyboru. Jest to Johnnie Walker Red oraz Ballantines. Staranność w doborze markowych alkoholi  dotyczy również serwowanego w każdej opcji  All Inclusive , znakomitego wina. Obowiązuje regulamin szczegółowy serwowania alkoholu wymieniony wyżej. Od regulaminu nie ma odstępstw.

 

 

 


Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij