ALL INCLUSIVE

 

REGULAMIN SZCZEGÓŁOWY, MENU ORAZ ZASADY REALIZACJI PROGRAMU ALL INCLUSIVE

 

 

15.00 – 17.00

 

Trzy  daniowy obiad francuski – każdego dnia inny zestaw potraw przy czym dwa drugie dania do wyboru. Obiad serwowany do stolika przez kelnerów po dokonaniu wyboru przez Gościa .

 

Napoje bezalkoholowe bez ograniczeń – kawa lub herbata, soki cytrusowe, napoje gazowane i woda mineralna – bez ograniczeń,  oraz piwo , wino białe lub czerwone  podawane w litrowych karafkach, również bez ograniczeń.
 
20.00 – 22.00

Trzy daniowa kolacja śródziemnomorska – każdego dnia inny zestaw potraw przy czym dwa drugie dania do wyboru. Kolacja serwowana do stolika przez kelnerów po dokonaniu wyboru przez Gościa .

 

Napoje bezalkoholowe bez ograniczeń – kawa lub herbata, soki cytrusowe, napoje gazowane i woda mineralna – bez ograniczeń,  oraz piwo , wino białe lub czerwone  podawane w litrowych karafkach, również bez ograniczeń.

 

Regulamin szczegółowy serwowania alkoholu:

 

 

Gość zamawia napoje bezpośrednio przy barze i otrzymuje je zawsze po jednej porcji w czasie każdej wizyty w barze z wykorzystaniem pełnego wymienionego w powyższym menu dopuszczalnego w tej opcji asortymentu. Wino i piwo podajemy wyjątkowo na życzenie w karafkach, piwo w szklankach do piwa. Alkohole mocne w opcji All Inclusive + podajemy  w porcjach do 100 ml alkoholu plus ewentualny napój jeżeli Gość życzy sobie alkohol w postaci drinka. Alkohole podawane są wyłącznie w godzinach wymienionych jako godziny podawania obiadu czy kolacji . Podawanie alkoholi w opcji All Inclusive + zaczyna się o 15.00 a kończy o 22.00 . Do śniadania w porze ich wydawania czyli od 7.00 – 10.00 można również zamówić wino lub piwo, mimo tego iż do śniadań do dyspozycji wszystkich Gości podawane jest francuskie wino musujące lub Prosecco .

 

 
Opcja All Inclusive Plus jest dostępna wyłącznie dla Gości którzy zakupili dodatek All Inclusive Plus w panelu rezerwacyjnym . Dodatek ten, w cenie 125 zł od osoby, w przypadku rezerwacji już dokonanych można dokupić w recepcji w czasie pobytu lub wcześniej,  w drodze telefonicznej lub mailowej.

 

Napoje bezalkoholowe bez ograniczeń – kawa lub herbata, soki cytrusowe, napoje gazowane i woda mineralna – bez ograniczeń,  oraz piwo , wino białe lub czerwone  podawane w litrowych karafkach, również bez ograniczeń tak ja w opcji standardowej. W ramach tego extra dodatku jest podawana ponadto :  Wódka Czysta, Żubrówka, Gin, Whisky, Rum , również bez ograniczeń. Podajemy dwa rodzaje whisky do wyboru. Jest to Johnnie Walker Red oraz Ballantines. Staranność w doborze markowych alkoholi  dotyczy również serwowanego w każdej opcji  All Inclusive , znakomitego wina. Obowiązuje regulamin szczegółowy serwowania alkoholu wymieniony wyżej. Od regulaminu nie ma odstępstw.

 

 

 


Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij