Oferty specjalne

ALLINCLUSIVE  W CENIE WIĘKSZOŚCI POKOI Hotel Petite Fleur, jako jedyny w Toruniu, w cenie pokoju, oferuje opcję All Inclusive Soft z pełnym, całodobowym  wyżywieniem i napojami alkoholowymi w klasie win i piw bez ograniczeń ilościowych. Już za samo tak bogate  wyżywienie i napoje w dowolnej polskiej restauracji zapłacilibyście Państwo więcej niż w naszym hotelu za proponowany właśnie pakiet z noclegiem. Można więc śmiało powiedzieć że decydując się na  tą ofertę  macie Państwo " nocleg w kieszeni" . Oferta All Inclusive w cenie pokoi dotyczy większości ich standardów, z wyjątkiem pokoi Twin Economy oraz Double Economy a także z wyjątkiem Gości wynajmujących apartamenty  poza hotelem , w których cenie zawiera się jedynie nocleg.

Czytaj więcej »

   OFERTA DLA  BIZNESU W PODRÓŻY Śniadanie oraz dwudaniowa obiadokolacja a la carte w dniu przyjazdu / 17.00 - 19.30 / ,  z napojem bezalkoholowym lub winem  w cenie pokoju Możliwość zakwaterowania osoby towarzyszącej bez dodatkowej opłaty. Jesteśmy jedynym hotelem w Polsce, który oddaje do użytku  internet bezprzewodowy WI - FI,  na łączu synchronicznym Exatela,  o gwarantowanej prędkości transferu danych 50/50 Mbp/s , po uzyskaniu indywidualnego hasła w  recepcji.  Użytkowanie tego łącza przez Gości  pokoju zakupionego w ofercie biznesowej jest bezpłatne. 

Czytaj więcej »


Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij