Parking

Parking strzeżony - tylko 28 PLN !!! za dobę

Hotel Petite Fleur oferuje swoim Gościom praktyczne rozwiązania w zakresie parkowania pojazdów mechanicznych. Bezpośrednio na ulicy przed budynkiem znajdują się zarezerwowane specjalnie dla Państwa koperty z których bez problemu możecie Państwo skorzystać na czas trwania procesu meldowania i wymeldowywania się z naszego hotelu. W  recepcji otrzymacie Państwo specjalnie wydukowany plan dojazdu na współpracujący z hotelem , urokliwie położony nad samą Wisłą strzeżony parking. Dojazd z hotelu na parking  jest niezwykle prosty i pozbawiony jakichkolwiek utrudnień w postaci świateł czy ulicznych korków. Parking położony jest 250 metrów od hotelu a powrót z niego  zajmuje niecałe 3 minuty spokojnym krokiem, urokliwą okolicą przy samej Krzywej Wieży , jednej z największych atrakcji Torunia.  Stała współpraca z naszym hotelem pozwoliła na uzyskanie dla Państwa korzyści  daleko idących zniżek . Opłata za pozostawienie auta osobowego  czy innego mniejszego pojazdu na 24 godziny od chwili zaparkowania  wynosi 28 zł i jest uiszczana przez Państwo na miejscu po przedstawieniu stosownego rabatowego vouchera który otrzymacie Państwo w naszej recepcji .  Każdy pojazd pozostawiony na parkingu jest dodatkowo ubezpieczony. Jest to najniższa cena którą otrzymacie Państwo w Toruniu za zagwarantowanie pełnego bezpieczeństwa Państwa pojazdom a to wszystko dosłownie w bliskim sąsiedztwie hotelu Petite Fleur . Dodatkowo dla Państwa komfortu i na Państwa życzenie, oferujemy bezpłatną usługę odprowadzania samochodów na parking.

Dla osób chcących skorzystać z nawigacji satelitarnej udostępniamy pozycję GPS parkingu        -N: 52° 10' 26"   E: 18° 51' 9"


Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij