Restauracja

Restauracja hotelowa serwująca wyśmienite potrawy kuchni francuskiej i staropolskiej jest uznaną i szanowaną marką w  mieście. Kompetentny personel , wyszkolony przez Mistrza Kuchni z Francji  Michela Constant Labarre sprosta najbardziej wyszukanym gustom naszych Gości . Restauracja nasza, z czego jesteśmy niezmiernie dumni,  jest miejscem gościny  oficjalnych delegacji rządowych oraz zagranicznych , odwiedzających nasze miasto na zaproszenie Prezydenta Miasta . Najwyższa rangą osoba którą mieliśmy zaszczyt gościć w bieżącym roku to wiceprezes Rady Ministrów RP.

Szeroki wybór potraw i win w przystępnych cenach sprawi, że każda wizyta będzie ucztą dla Państwa oka i podniebienia. Warto wspomnieć, iż Goście zameldowani w hotelu, na wszystkie zamówione potrawy i alkohole otrzymują 10 procentowy rabat.

Hotelowe śniadania, ich jakość i różnorodność , zadowolą największych koneserów porannych, kulinarnych podróży. Serwowane są w formie bufetu w godzinach od 7.00 - 10.00 . Z potraw śniadaniowych polecanych na ciepło i przyrządzanych na bieżąco największą popularnością cieszy się jajko po benedyktyńsku oraz omlet a la Mount St. Michel  z owocami. Obiadokolacja włączona w cenę pobytu serwowana jest a la carte w godzinach od 17.30 - 19.00 a wśród najczęściej wybieranych przez Gości potraw króluje kaczka w sosie cynamonowo rodzynkowym.

Nasi Goście, o innych osobistych preferencjach żywieniowych związanych z wyznawaną religią bądź wymogami diety, po uprzednim zgłoszeniu swoich życzeń przy okazji meldunku, otrzymają indywidualne zestawy śniadaniowe lub kolacyjne.


Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij