Przyjęcia weselne

Wyjątkowe i najważniejsze w życiu wydarzenie, jakim jest wesele wymaga wyjatkowej oprawy, dlatego proponujemy Państwu zorganizowanie Przyjęcia weselnego we francuskim stylu,  do 40 osób w urokliwym zakątku Torunia w niepowtarzalnej atmosferze Restauracji Petite Fleur.   Młoda Para w przypadku organizacji uroczystości o budżecie przekaczającym 3 tys zł, otrzymuje w prezencie bezpłatny nocleg w hotelu w naszym najlepszym pokoju w przeddzień lub w dzień imprezy. Za zorganizowanie oprawy muzycznej z udziałem DJ-a odpowiada Para Młoda . W innym przypadku restauracja gwarantuje standardową muzykę taneczną lat 70 - 80 bez możliwości wyboru kolejności utworów, z wykorzystaniem własnych systemów nagłośnienia. Przyjęcia weselne tak jak inne uroczystości z towarzyszeniem muzyki mechanicznej , z powodu konieczności zagwarantowania  komfortu innym Gościom hotelu, kończą się o godzinie 22.00 a ich przedłużenie wymaga dodatkowej opłaty w wysokości 500 zł za każdą rozpoczętą godzinę przy czym impreza po zamknięciu sali tanecznej nie może trwać dłużej niż do godziny 2.00 . W przypadku rezerwacji sali na uroczystość wraz z wynajmem wszystkich pokoi hotelowych / 16 / powyższe ograniczenia czasowe nie obowiązują.  Rezerwacja wybranej sali na uroczystość zostanie skutecznie dokonana po wpłacie zaliczki gwarancyjnej w wysokości 500 zł w formie gotówkowej bądź przelewem. Termin bezkosztowej anulacji imprezy wynosi 90 dni przed datą jej rozpoczęcia.
 
Zasady ogólne: / szczegółowy regulamin imprez obejmujący również uroczystości weselne znajdą Państwa w zakładce " Imprezy okolicznościowe - regulamin "

Ilość Gości weselnych w podziale na dostępne pomieszczenia bankietowe:

Sala Bankietowa Kominkowa duża na terenie restauracji – ilość Gości od 18 – 30 os.

Sala Bankietowa Kominkowa połączona z Salą Kominkową Kameralną – ilość Gości od 18 - 40 os.

Salonik VIP na terenie restauracji – ilość Gości od 6 – 10 os.

Sala Bankietowa Witrażowa na parterze hotelu stół okrągły – ilość Gości od 11 – 16 os.

Sala Bankietowa Witrażowa na parterze hotelu stół w literę U – ilość Gości od 17 – 30 os.

Podane powyżej ilości Gości to maksymalne, komfortowo rozplanowane pojemności sal i nie mogą zostać przekroczone nawet w przypadku prośby organizatora uroczystości .

Minimalne łączne ceny uroczystości weselnych  od osoby :

Ceny łączne od osoby zostają ustalane wyłącznie na podstawie sumy cen jednostkowych za wybrane pozycje z Karty Menu , Menu zakąsek zimnych, Menu Przystawek Zimnych oraz Karty Win i Alkoholi, ale nie mogą być niższe niż:

  1. Dla imprez weselnych  odbywających się od poniedziałku do czwartku włącznie z wyjątkiem Dni Świątecznych – 90 zł od os.

  2. Dla imprez weselnych odbywających się od piątku do niedzieli włącznie oraz w Święta – 120 zł od os.

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij